Wykaz podręczników

W roku szkolnym 2021/2022 podręczniki oraz ćwiczenia do wszystkich klas szkoły podstawowej są zakupywane przez szkołę z dotacji celowej ministerstwa.

Wyjątkiem są podręczniki i ćwiczenia do języka mniejszości niemieckiej oraz religii, które zakupują rodzice. Tu jest jeden wyjątek - do klas I–III szkoły podstawowej podręczniki do języka mniejszości niemieckiej też zakupuje szkoła. Natomiast Zeszyty ćwiczeń do tego przedmiotu zakupują rodzice.

Poniżej w tabeli zestaw wszystkich podręczników szkolnych obowiązujących w naszej szkole od nowego roku szkolnego:

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (WYKAZ PODRĘCZNIKÓW I-III SP 2021 2022 (nowe).pdf)Wykaz podręczników dla klas I-III 152 kB
Download this file (WYKAZ PODRĘCZNIKÓW IV-VIII 2021 2022 (nowe).pdf)Wykaz podręczników dla klas IV-VIII 209 kB
2011 Podręczniki. LeF