Zasady rekrutacji

Na podstawie ustawy z dnia 6 grudnia 2013 r. o zmianie ustawy o systemie oświaty oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2014r. poz.7, ustawy „rekrutacyjnej”) oraz Zarządzenia Nr 0050/27/2014 Wójta Gminy Krzyżanowice z dnia 24 lutego 2014 r. określa się kryteria naboru do oddziałów w Szkole Podstawowej w Krzyżanowicach.

Szczegółowe kryteria naboru oraz dpowiednie zgłoszenia (dotyczą uczniów z obwodu szkoły) oraz wnioski (dotyczą uczniów z poza obwodu szkoły) do pobrania znaleźć można w poniższym zestawieniu:

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Procedury rekrutacji SP.pdf)rekrutacja SPProcedrury rekrutacji do SP381 kB
Download this file (wniosek szkola podstawowa 2015.pdf)wniosek SPWniosek o przyjęcie do Szkoły Podstawowej69 kB
Download this file (zgloszenie do szkoly podstawowej 2015.pdf)zgłoszenie SPZgłoszenie ucznia do Szkoły Podstawowej67 kB
2011 Zasady rekrutacji. LeF