Pasowanie pierwszoklasistów

Dzień 23 październik był bardzo ważnym dniem dla naszych najmłodszych kolegów. Zostali oni oficjalnie przyjęci do grona uczniów naszej szkoły. O godz. 16.00 wszyscy odświętnie ubrani, wraz z rodzicami przyszli do szkoły. Akademia odbyła się na sali gimnastycznej. Na początku pierwszoklasiści przedstawili krótki program artystyczny. Potem p. Ilona Cieślik zadawała im różne pytania i zadania.

Po części wesołej nastąpił bardzo ważny moment. W obecności sztandaru szkoły, wychowankowie p. Danuty Krupy oficjalnie zostali uczniami pierwszej klasy oraz uroczyście przysięgali godnie reprezentować szkołę, bronić kolegów i dobrze się zachowywać. Ich wychowawczyni pasowała każdego z osobna dużym ołówkiem. Gdy emocje już opadły, nie pozostało nic innego, jak tylko uwiecznić to ważne wydarzenie pamiątkowym zdjęciem i zakończyć ten dzień pysznym poczęstunkiem.

2011 pasowanie 2012. LeF