Dzień Nauczyciela

dzien nauczycielaWszyscy wiemy, że 14.10 to ważny dzień dla naszych kochanych pedagogów, gdyż wtedy obchodzi się Dzień Nauczyciela. Jako, że w tym roku wypadło to w niedzielę, to w naszej szkole święto to obchodziliśmy 17.10, tj. w środę, na lekcji wychowawczej.

Zorganizowanie tej uroczystości to zadanie Samorządu Uczniowskiego. Przygotowania trwały już od samego rana. Gdy na 4 lekcji wszyscy uczniowie znaleźli się na II piętrze, organizatorzy byli już gotowi. Uczniowie z SU przedstawili krótką scenkę, parodiując niektórych nauczycieli. Scenka przedstawiała Radę Pedagogiczną i zachowania oraz trendy modowe nauczycieli. Po sporej dawce humoru szkolny zespół muzyczny pod kierownictwem p. Krzysztoda Fulneczka, zagrał utwór: „Rock and roll is King”. Po tym przyszedł czas na starą, szkolną tradycję, czyli rozdanie „Supermotylków”. Oto wyniki:

• w kategorii „nauczyciel najsympatyczniejszy” wygrał p. Piotr Hluchnik,
  • w kategorii „nauczyciel najbardziej wymagający” wygrała p. Krystyna Wyrtki,
  • w kategorii „nauczyciel najciekawiej prowadzący lekcje” wygrał p. Krzysztof Fulneczek.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim nauczycielom życzymy zdrowia i chęci do dalszej współpracy z uczniami i wstawiania jak najmniej jedynek!

Magda F.

2011 Dzień Nauczyciela. LeF