Spotkanie integracyjne

18 maja, już po raz dziesiąty, zgromadziliśmy się na dorocznym Spotkaniu Integracyjnym z podopiecznymi krzyżanowickiego Różanego Pałacu. Najpierw nasi goście zostali powitani przez panią wicedyrektor Karinę Feliks, a następnie pani bibliotekarka Maria Adamczyk zaprosiła do obejrzenia przedstawienia „Łysek z Pokładu Idy”, które przygotowała wraz z biblioteczną grupą teatralną. Później było kilka znanych zabaw przeprowadzonych przez panią Brygidę Białuską, takich jak m.in. „Jedzie pociąg z daleka”, a potem trochę potańczyliśmy w rytm muzyki disco polo.

Nie brakowało w tym również zaangażowania naszych młodych aktorów, którzy wspaniale bawili się z naszymi gośćmi. Następnie zaprosiliśmy wszystkich na mały poczęstunek. Rozmowom przy ciastkach i soku nie było końca. Na zakończenie podziękowaliśmy naszym gościom za przybycie i zaprosiliśmy na następny rok.

Maria Adamczyk

 

2011 Spotkanie integracyjne 2018. LeF
Powered by Joomla 1.7 Templates