Uroczyste przekazanie pocztu sztandarowego i pożegnanie klas III gimnazjum

W czwartek 22.06. 2017 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste przekazanie sztandaru szkoły. W podniosłej atmosferze nowi członkowie pocztu wygłosili słowa przysięgi i przejęli sztandar szkoły z rąk uczniów klasy III gimnazjum (I skład: Aleksandra Krupa, Paulina Lasak, Piotr Gołąbek II skład: Julia Wróbel, Wiktoria Moskwa, Kamil Wolek).

Później uczniowie klas II gimnazjum pożegnali swoich starszych kolegów. Młodsi koledzy przyznali absolwentom tytuły, nagrody i odznaczenia za zasługi zarówno te znane szerszej publiczności jak i te, na które nikt nie zwrócił większej uwagi.

Apel był również okazją do podziękowań, które na ręce trzecioklasistów złożyli opiekunowie Samorządu Uczniowskiego, koła wolontariatu i redakcji „Migawki spod ławki”. Wszyscy podkreślali wieloletnie zaangażowanie uczniów w prace szkolnych organizacji oraz empatię i życzliwość z jaką na co dzień spotykali się nauczyciele.

2011 Pożegnanie gimnazjum. LeF