Gimnazjaliści vs absolwenci!

siatka chłopcyUczniowie naszej szkoły zmierzyli się z absolwentami podczas meczu piłki siatkowej.

Dnia 9 lutego 2015r. podczas ferii odbył się mecz siatkówki pomiędzy gimnazjalistami a absolwentami naszej szkoły. Drużyna absolwentów w składzie: Mateusz Fas, Patryk Buchcik, Tomasz Karnówka, Marcin Cwik i Sabina Adamiec nie zawiodła i ochoczo stawiła się na mecz. Wszystkie te osoby, będąc uczniami naszej szkoły reprezentowały ją na wielu zawodach a siatkówka była ich koronną dyscypliną i pomimo upływu czasu, zmiany szkół - doświadczenie, ogranie było ich atutem jednak szkolna drużyna w składzie: Emilia Krupa, Wioletta Biczysko, Aron Bulenda, Michał Gołąbek, Arek Organiściak i Rafał Fichna broniła się dzielnie i pokazała, że ich umiejętności są również na bardzo wysokim poziomie wygrywając mecz 4:1. GRATULUJEMY!!! W czwartek 12 lutego 2015r. rewanż, zapraszamy do kibicowania.

2011 Gimnazjaliści vs. Absolwenci. LeF