"Różany Pałac" w naszej szkole

Jak co roku i tym razem, 16 stycznia 2015r., w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Krzyżanowicach odbyło się spotkanie integracyjne między młodzieżą z klasy I a gimnazjum, VI SP a podopiecznymi DPS „Różany Pałac”.

Spotkanie to zorganizowały p. Sabina Nowak oraz p. Brygida Białuska. Podopieczne Domu Pomocy Społecznej z Krzyżanowic przejęte przedstawiły przed publicznością szkolną jasełka, bardzo głębokie w swej treści. Za piękne wykonanie zostały nagrodzone gromkimi brawami.

2011 Spotkanie integracyjne 2015. LeF