Nasze siatkarki najlepsze w gminie i drugie w powiecie!!!

13 lutego 2014 r. w Tworkowie odbyły się Gminne Zawody Piłki Siatkowej dziewcząt gimnazjum. Na zawody zgłosiły się wszystkie szkoły gimnazjalne w naszej gminie: Chałupki, Tworków, Bieńkowice i Krzyżanowice. Zawody rozgrywane były systemem "każdy z każdym".

Nasza drużyna okazała się najlepsza zdobywając I miejsce, pokonując wszystkich rywali i awansowała do finału powiatowego, który odbył się 17 lutego 2014 r. w Krzanowicach. W zawodach powiatowych nasze gimnazjalistki pokonały Pietrowice i Kornowac zdobywając II miejsce. GRATULACJE!!!

Naszą szkołę reprezentowały: Klaudia Bozigórska, Natalia Jęczmionka, Sabina Adamiec, Nicole Skiba, Wioletta Biczysko, Emilia Krupa, Bożena Pientka, Wiktoria Kolorz, Maja Adamik, Natalia Fichna, Katarzyna Oczadły.

2011 Siatkarki najlepsze w gminie . LeF