„Tak niewiele, a dla mnie tak dużo...“

Tegoroczna akcja charytatywna „Paczka Niespodzianka 2013“ zakończyła sie 20 grudnia wielkim sukcesem. Uczniowie, rodzice oraz nauczyciele naszej szkoły jak co roku bardzo ofiarnie przyłączyli sie do zbiórki słodyczy, zabawek, środków czystości itp.

Oprócz darów zebraliśmy również gotówkę w kwocie 1640 zł, którą przeznaczyliśmy na zakup środków spożywczych i czystości. Członkowie koła charytatywnego mieli ręce pełne roboty podczas pakowania paczek dla konkretnych dzieci. Z otrzymanych prezentów najbardziej cieszyli sie również niepełnosprawni uczniowie naszej szkoły. Uśmiech na twarzy dzieci jest dla nas najcenniejszy. W imieniu rodzin oraz dzieci, które zostały obdarowane paczkami, wszystkim, którzy przyłaczyli się do akcji z całego serca dziękujemy.

SN

2011 akcja charytatywna 2013. LeF