Konkurs Godki Śląskiej

Pod koniec listopada, już tradycyjnie, odbył się Szkolny Konkurs Godki Śląskiej klas I-VI. Tegoroczny występ miał formę scenki przedstawiającej dziecko w różnych sytuacjach życiowych.W konkursie udział wzięło 25 uczniów, którzy wystąpili w 9 różnych scenkach.

Występy oceniało jury w składzie: pani Karina Feliks, Brygida Białuska, Ewa Kuczera i Gabriela Kupiec-Kwaśnica. Wyłoniło ono zwycięzców w kategorii klas I-III i IV-VI.

I miejsce – klasa I a: Piotr Lasak i Paweł Sycha,

II miejsce – klasa III: Oliwia Siwoń, Karolina Foitzik, Kamil Fulneczek,

III miejsca – klasy I b: Michał Kamradek, Martin Liszka, Tobiasz Śmietana i klasa II: Emilia Kegel, Maja Wróbel, Nikola Żaczek.

Klasy IV-VI

I miejsce – klasa IV a: Magdalena Karnówka, Sandra Kuśka, Kamil Staniczek,

II miejsce – klasa VI b: Donata Blokesz, Karolina Herman, Dawid Lichownik,

III miejsce – klasa VI a: Monika Zrostek, Katarzyna Moskwa, Klaudia Krupa.

Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców wręczyła dyrektor szkoły pani Beata Szczepanowska. Podziękowała nauczycielom za przygotowanie uczniów do konkursu oraz paniom Gertrudzie Sycha i Danucie Krupa za jego zorganizowanie i przeprowadzenie. Zwycięzcy uświetnią swym występem akademię z okazji Święta Patrona Szkoły.

2011 Konkurs Godki 2013. LeF