FESTIWAL GÓRNEJ ODRY OTWORZY WAKACJE W GMINIE KRZYŻANOWICE!

Festiwal Górnej Odry jest corocznym świętem najmłodszej marki turystycznej w województwie śląskim – Krainy Górnej Odry. To pierwsze tego typu wydarzenie o zasięgu krajowym i transgranicznym w Subregionie Zachodnim Województwa Śląskiego. Motywem przewodnim jest – jak sama nazwa wskazuje – rzeka Odra, która swój bieg w naszym kraju zaczyna właśnie w Krainie Górnej Odry – w Chałupkach.

Już 24-26 czerwca odbędzie się II edycja Festiwalu Górnej Odry pod hasłem „AHOJ ZAŁOGO!”. Wydarzenia będą miały miejsce m.in. w Rybniku, Raciborzu, Wodzisławiu Śląskim, Żorach, Jastrzębiu-Zdroju, Chałupkach i w Turzu.

W sobotę 25 czerwca zaczynamy świętować w Chałupkach,  Na Starym Przejściu Granicznym, gdzie czeka nas mnóstwo atrakcji, takich jak spływ kajakowy otwierający Graniczne Meandry Odry wraz z sąsiadami z Czech, podwieczorek nad rzeką z naszymi najwspanialszymi paniami z Kół Gospodyń Wiejskich, a także mnóstwo muzycznych atrakcji podczas Gminnego Przeglądu Młodych Talentów, Koncertu Orkiestry Dętej Gminy Krzyżanowicach i występu Zespołu Tanecznego Uśmiech, a na zakończenie gwiazda disco polo - zespół MEJK!

Serdecznie zapraszamy!

 

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (plakat program a1.pdf)plakat program a1.pdf 746 kB
Download this file (FGO_2022_A4-1.jpg)FGO_2022_A4-1.jpg 1761 kB
2011 FESTIWAL GÓRNEJ ODRY. LeF
Powered by Joomla 1.7 Templates