#WIRUSOOCHRONA – konkurs plastyczny

W marcu 2022 r. odbył się szkolny konkurs plastyczny dla klas I-III pt. „WIRUSOOCHRONA. Przestrzegaj podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny”. Celem konkursu była promocja podstawowych zasad higieny osobistej wśród dzieci i rodziców oraz zwrócenie uwagi na znaczącą rolę higieny jako podstawowego środka zapobiegania przenoszenia się wirusów (ze szczególnym zwróceniem uwagi na koronawirusa i wirus grypy), a co za tym idzie ograniczenie liczby zachorowań wśród dzieci i transmisji wirusów na najbliższych. W konkursie wzięło udział 50 uczniów z klas I-III. Prace konkursowe były bardzo ciekawe i estetycznie wykonane.

Jury konkursu nagrodziło 10 prac wyróżnieniem I stopnia oraz 12 prac wyróżnieniem II stopnia. Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody za udział w konkursie. Wszystkie prace rozwieszone zostały na korytarzu klas I-III w celu przypominania o podstawowych zasadach higieny.

wirusologia 01

wirusologia 03

wirusologia 04

 

 

wirusologia 03

wirusologia 05

wirusologia 06

wirusologia 07

wirusologia 08

2011 WIRUSOOCHRONA-2. LeF
Powered by Joomla 1.7 Templates