Sukces naszych uczniów w Konkursie religijnym

2 grudnia 2020 r. odbył się  XII POWIATOWY KONKURS RELIGIJNY „Na drodze Cię, Jezu spotykam”. Ze względu na pandemię miał on formę on-line. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Magdalena Pszenica, Marlena Bartodziej i Jakub Wojtek. Uczniowie musieli zmierzyć się z testem na temat życia kard. Stefana Wyszyńskiego oraz wykazać się wiedzą o męce, śmierci i zmartwychwstaniu Jezusa. Ponadto należało rozwiązać krzyżówkę i ułożyć puzzle na czas.

Nasi uczniowie wywalczyli I miejsce oraz nagrody dla szkoły – puzzle edukacyjne: Sakramenty. Dekalog, Nowy Testament oraz oczywiście indywidualne nagrody dla każdego uczestnika.

Informacja o tym sukcesie została również zamieszczona na łamach „Gościa Niedzielnego”.

s. M. Anna Kiczyńska

konkurs religijny 1