Pasowanie na czytelnika

Dla pierwszoklasistów wtorek 18 lutego 2020 roku był dniem szczególnym i długo wyczekiwanym. W tym dniu bowiem odwiedzili bibliotekę i zostali oficjalnie zaliczeni w poczet czytelników. Zanim to nastąpiło obejrzeli krótkie przedstawienie w wykonaniu starszych kolegów i koleżanek z klasy VI, VII a i VIII b, wysłuchali próśb książki. Uczniowie mieli również okazję wykazać się znajomością postaci z bajek, tytułami wierszy, baśni, rozwiązywali zagadki związane z bohaterami baśni. Jednym z celów tego spotkania było zapoznanie uczniów ze zbiorami biblioteki, z zasadami korzystania z księgozbioru oraz zapoznanie z regulaminem obowiązującym w bibliotece. Na zakończenie uczniowie złożyli przyrzeczenie zobowiązujące do szanowania książek i przestrzegania regulaminu biblioteki. Na pamiątkę uczniowie otrzymali dyplomy.

 

2011 Pasowanie na czytelnika 2020. LeF
Powered by Joomla 1.7 Templates