Wizyta św. Mikołaja w naszej szkole

Mimo ciepłej aury i braku białego puchu tradycyjnie, 6 grudnia pojawił się w naszej szkole św. Mikołaj. Jest to dobry znak, świadczący o tym, że dzieci były grzeczne i zasłużyły na prezenty. Święty Mikołaj nie zawiódł i nie kazał długo na siebie czekać.

Przybycie dostojnego gościa uświetnił program artystyczny przedstawiony przez uczniów klas I-II pod kierunkiem wychowawczyń – Agnieszki Kroczek I a, Anny Weiser I b, Magdaleny Orłowskiej II a i Gertrudy Sycha II b. Dzieci śpiewały piosenki, tańczyły i recytowały. Niecierpliwe oczekiwanie na przybycie niecodziennego gościa zostało nagrodzone, bowiem wszyscy otrzymali prezenty. Poczciwy Staruszek nie zapomniał również o młodzieży z klas IV-VIII i III G. Także i dla nich znalazły się słodkie niespodzianki.

Dzięki wizycie niespodziewanego gościa Mikołajowy Dzień upłynął w naszej placówce w miłym, świątecznym nastroju.

2011 Mikołaj 2018. LeF
Powered by Joomla 1.7 Templates