Dzień Edukacji Narodowej

15 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie klasy 5 przygotowali akademię. Na scenie mogliśmy zobaczyć siostrę Amelię i jej niesfornych uczniów w scence „Lekcja religii w gwarze śląskiej”. Na scenie pojawiły się też dwie pani sprzątaczki, które po długiej rozmowie na temat szkoły, doszły do wniosku, ze zawody nauczyciela i sprzątaczki mają wiele wspólnego – panie pilnują porządku w szkole, a nauczyciele uczą porządnego życia.

Samorząd uczniowski jak co roku przyznał nauczycielom nagrody „Supermotylki” w trzech kategoriach. I tak – w kategorii „Nauczyciel najsympatyczniejszy” wygrała pani Ewa Kuczera, w kategorii „Nauczyciel najbardziej wymagający” zwyciężył pan Paweł Serafin, a w kategorii „Nauczyciel najciekawiej prowadzący lekcje” najwięcej głosów zdobyła pani Anna Rostek. Supermotylka za całokształt pracy w szkole otrzymała pani Małgorzata Humeniuk.

W czasie akademii pasowani na nauczycieli naszej szkoły zostali pedagodzy, którzy w tym roku rozpoczęli pracę w naszej szkole.

W czasie naszego uroczystego spotkania pożegnaliśmy również panią Marię Adamczyk, która odeszła na emeryturę.

Na zakończenie akademii uczniowie klasy 5 złożyli nauczycielom i pracownikom serdeczne życzenia.

2011 Dizień Edukacji Narodowej 2018. LeF
Powered by Joomla 1.7 Templates