Dzień Dziecka czyli Dzień Sportu i Festiwal Nauki

dzień dzieckaDnia 1 czerwca 2017 r. w naszej szkole został zorganizowany z okazji Dnia Dziecka Dzień Sportu i Festiwal Nauki - wesoło, zdrowo i zagadkowo. Dzień ten był też podsumowaniem Tygodnia Promocji Zdrowego Stylu Życia. Szkoła zawrzała od atrakcji, które przygotowali nauczyciele dla wszystkich dzieciaków.

Dzień ten rozpoczęliśmy Festiwalem Nauki, podczas którego uczniowie musieli przemieszczać się po terenie szkoły i rozwiązywać ciekawe zadania matematyczne.

Kolejnym punktem był "II Bieg po zdrowie", w którym wzięło udział około 120 osób: uczniów, rodziców i nauczycieli. Bieg zakończył się wręczeniem medali każdemu z uczestników.

Po biegu rozpoczęła się prawdziwa, zdrowa rywalizacja sportowa. Odbył się turniej piłki nożnej dużą piłką, turniej "dwóch ogni", turniej piłki siatkowej, wyścigi rzędów. Dodatkowo każdy uczeń mógł indywidualnie zapracować na tytuł najlepszego sportowca szkoły.

Wszyscy w dobrych humorach zakończyliśmy, jakże atrakcyjny Dzień Dziecka w naszej szkole, ale żeby się przekonać zobaczcie galerię zdjęć.

2011 Dzień Dziecka czyli Dzień Sportu i Festiwal Nauki. LeF