fitnessI Charytatywny Maraton Fitness Dla Sebastiana

Cztery godziny świetnej zabawy, tysiące spalonych kalorii i mnóstwo pozytywnej energii to podsumowanie I Charytatywnego Maratonu Fitness dla Sebastiana ,z którego dochód przeznaczony będzie na pokrycie kosztów turnusu rehabilitacyjnego.

O odpowiednią ilość spalonych kalorii, intensywność ćwiczeń zadbało aż 4 instruktorów z Polski i Czech: Joanna Dudkiewicz (ZUMBA),  Lucie Swacinowa (dance aerobic),  Aleksandra Gajęcka (TBC, step aerobic), Michaela  Lalikowa (JOGA). W tym dniu na sali gimnastycznej zagościło mnóstwo osób chcących pomóc Sebastianowi spełniać jego marzenia. Podczas akcji zebraliśmy dla Sebastiana 3.135,13 zł. Łącznie w maratonie wzięło udział około 100 osób. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy wsparli naszą akcję: Kręgielnia RETRO w Zabełkowie, STUDIO FRYZJERSKIE BARBERSHOP Dawid Kawczyński, Anika Kasza fotograf z Tworkowa, MM SOLUTION regały magazynowe z Roszkowa, STAR CONSULTING Sp zoo Krzyżanowice, Be Fit Zumba z Raciborza, Restauracja Magic z Krzyżanowic. Organizatorem akcji był Zespół Szkół Ogólnokształcących w Krzyżanowicach, pani Agata Kura, Aleksandra Gajęcka, a wszystko pod patronatem Wójta Gminy Krzyżanowice oraz Fundacji Ogniwo. Po przeprowadzonej akcji  państwo Kura znaleźli sponsora, który ofiarował Sebastianowi, na konto fundacji Ogniwo, jeszcze 2000 zł. Dzięki czemu na konto naszego niepełnosprawnego ucznia wpłynęło 5.135,13zł. Dziękujemy.

2011 I Charytatywny Maraton Fitness dla Sebastiana. LeF