Rok szkolny 2016/2017 oficjalnie rozpoczęty!

rozpoczecie rokuRozpoczęcie nowego roku szkolnego to ważny dzień w życiu każdego ucznia, to kolejny rok zmagań w zdobywaniu nowej wiedzy. Jest to też czas zdobywania nowych doświadczeń, umożliwiający pogłębianie zainteresowań i odkrywanie nowych pasji.

1 września uczniowie naszej szkoły rozpoczęli rok szkolny 2016/2017. Spotkanie ze szkołą poprzedziła uroczysta Msza Święta, po której  uczniowie udali się do szkoły, gdzie o godzinie 9.00 na sali gimnastycznej rozpoczął się apel przygotowany przez Samorząd Uczniowski. Pani dyrektor Beata Szczepanowska w krótkim przemówieniu serdecznie powitała wszystkich uczniów, grono pedagogiczne, rodziców oraz pracowników obsługi, życząc wielu sukcesów w nowym roku szkolnym. Po oficjalnym rozpoczęciu młodzież udała się do klas na spotkanie ze swoimi wychowawcami w celu omówienia planów na nowy rok szkolny.

2011 Rok szkolny 2016/2017 oficjalnie rozpoczęty!. LeF