„Każdy przecież początek to tylko ciąg dalszy, a księga zdarzeń zawsze otwarta w połowie”

Czas płynie nieubłaganie. W ostatni dzień nauki w roku szkolnym 2016/2017, kolejni naszego Gimnazjum pożegnali się ze swoją szkołą.

Narodowym tańcem – polonezem absolwenci powitali przybyłych na uroczystość zakończenia nauki w gimnazjum gości: Wójta Gminy Krzyżanowice - Grzegorza Utrackiego, dyrektor Gminnego Zespołu Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki – Darię Wieczorek, dyrekcję Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Krzyżanowicach Beatę Szczepanowską i Karinę Feliks, przewodniczącą Rady Rodziców – Mirosławę Bujak, nauczycieli, pracowników obsługi oraz rodziców.

W czasie uroczystości gimnazjaliści słowem i piosenką podziękowali za trud wychowania i nauczania. Dyrektor Beata Szczepanowska wręczyła nagrody uczniom wyróżnionym za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie oraz gratulacje dla ich rodziców.

Byli to:

1.Maja Adamik
2.Wioletta Biczysko
3.Dominik Halamoda
4.Wiktoria Kolorz
5.Karolina Kołek
6.Paulina Krupa
7.Mateusz Szebestik.

Podziękowała również rodzicom, którzy przez wiele lat pracowali na rzecz naszej szkoły.

Za bardzo dobre wyniki w nauce, udział w konkursach oraz zaangażowanie w życie szkoły i środowiska nagrodą Gimnazjalisty Roku została wyróżniona przez wójta gminy jedna z uczennic naszej szkoły – Wiktoria Kolorz.

Absolwenci podziękowali wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie akademii – paniom Małgorzacie Kramarczyk, Aleksandrze Gajęckiej, panu Krzysztofowi Fulneczkowi oraz wychowawczyni – pani Renacie Gołąbek. Po uroczystości zaprosili wszystkich gości do szkolnej stołówki na poczęstunek przygotowany przez rodziców absolwentów.

2011 Pożegnanie absolwentów gimnazjum. LeF