Podziękowania dla laureatów konkursów i zawodów sportowych

Dnia 21.06.2016 r. w naszej szkole odbyło się podsumowanie konkursów i zawodów sportowych. Podczas tego apelu pani dyrektor wręczyła dyplomy oraz nagrody książkowe uczniom, którzy w roku szkolnym 2015/2016 godnie i z sukcesami reprezentowali naszą szkołę.

Wszystkim nagrodzonym i ich opiekunom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Zachęcamy również innych do brania udziału w różnego rodzaju konkursach w szkole i poza nią.

Także w tym samym dniu uczniowie klas czwartych SP, którzy zdali egzamin na kartę rowerową otrzymali ufundowane przez Gminę Krzyżanowice kaski rowerowe.

Na zakończenie p. Krzysztof Popławski wraz z uczennicami kl. III Gim W. Biczysko, M. Adamik, V. Józefus i W. Kolorz przedstawili prezentację dotyczącą podstawowych zasad bezpiecznego zachowania w różnych sytuacjach podczas wakacji.

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Wykaz uczniów ZSO w Krzyżanowicach - konkursy i zawody.pdf)Podsumowanie konkursów i zawodów sportowych 2016 179 kB
2011 Podsumowanie konkursów. LeF