Międzyszkolne zawody pływackie.

W dniu 15 czerwca 2016r. w Gminnym Ośrodku Turystyki Sportu i Rekreacji NAUTICA w Gorzycach odbyły się Międzyszkolne Zawody Pływackie klas IV.

W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Bieńkowicach, Tworkowie, Chałupkach , Zabełkowie i Krzyżanowicach a celem zawodów było sprawdzenie umiejętności nabytych podczas rocznej nauki pływania. Wszyscy uczniowie doskonale się spisali zdobywając aż 12 medali. Po zakończeniu zawodów, nasi pływacy otrzymali z rąk pani dyrektor dyplom „Już pływam”. Zwycięzcami zostali: Emilia Kegel-srebro, brąz; Ewelina Krupa-brązowy medal; Radosław Krupa-złoto, srebro; Łukasz Siwoń-brązowy medal; Weronika Krupa-2 złote medale; Emilia Stromska-srebrny medal; Fabian Grzibek-2 złote medale.

2011 Międzyszkolne zawody pływackie.. LeF